"Existují dvě útočiště před bídou světa - hudba a kočky." 

"There are two means of refuge from the misery of life - music and cats." 

                                                   (Albert Schweitzer)

Kocouři / Studs

 

WHISKY JAGUARCITY      * 26. 9. 2014

KONEČNĚ DOMA! Byla to dlouhá cesta. Rok a půl jsem hledala nového kocoura.  Prohledala jsem stránky desítek stanic po celém světě, prostudovala desítky rodokmenů, napsala stovky mailů, strávila stovky hodin na FB. Některého kocoura mi prodali, některého naopak odmítli prodat, mnoho krásných kocourků jsem kvůli rodokmenu odmítla já. Teď je konečně tady. Je přesně to, o čem jsem snila. Díky za všechno, Ludmilo. Hlavně za trpělivost. Vítej doma, Whisky..
Finally at home! It was a long way, one year and half  I was looking for a new stud for my cattery. Thank you, Ljudmyla, for everything, thank you for your patience. This is my dreamed boy. Welcome home, Whisky!
He is tested:
 • PKD - negative by parents
 • PK Def - N/N by parents    
 • HCM normal 2015

DUFFIN BOHEMIA BENGALS            * 20. 11. 2014

Duffin je synem Zairy a Vilibalda. Má statné tělo a velmi zvláštní kresbu. 
Duffin is a son of Zaira and Vilibald.
 

Kocouři "ve výslužbě".  Retired studs.:

CH VILIBALD BOHEMIA BENGALS        * 16. 6. 2011     

Vilibald je synem Robieho a Barbarelly z jejího prvního vrhu. Má atletické statné tělo a ještě lepší hlavu a profil než jeho otec. Jeho srst je neuvěřitelně jemná, krátká a přilehlá. Barvu má nejteplejší, jakou bengálská kočka může mít, přitom velmi dobrý kontrast a vysoký glitter. Rozety má velké a pravidelné. Je to velký mazel a již žije v novém domově.

 Vilibald is a son of Robie and Barbarella. He has similar body as his father, but better head and better coat - very soft, short and lying. He has extra warm color and good contrast, big rosettes. He lives in his new forever home.

He is tested:

 •  PKD negative by parents
 •  PK Def  N/N  by parents
 •  FIV, FeLV  negativ 
 •  HCM normal 2014

GIC KORSHKI ROB ROY   * 9. 9. 2008

Roby  je krásný kocour z významné skotské chovné stanice Korshki. Má statnou postavu, velmi hustou a jemnou srst a  kresbu s velkými, černě ohraničenými rozetami od hlavy až k ocásku v trochu studenějším tónu. Pochází z deseti koťat a podle předpokladu dává početné vrhy. Je velmi svéhlavý, nemá rád výstavy, ale miluje něžné mazlení. Když se plíží na zahradě v trávě, vypadá jako malý jaguár. Je nositelem genu pro modrou barvu. Roby již žije v novém domově.

Robie is a great boy from Scotland. He has a strong body like a little Jaguar, very soft  and thick coat, big black outlined rosettes from the head to the thick tail.

He is from a litter of ten kittens, he gives numerous litters too. He lives in his new forever home.

He is tested: 

 • PKD - negative 
 • PK Def - normal (N/N)
 • FIV, FeLV - negative 
 • HCM normal 2013